W Central Dojo odbył się Baltic Cup 2022, będący częścią Pikniku Wojskowego z okazji Dnia Weterana🥋 Była to 13 edycja Turnieju Karate, który organizujemy zazwyczaj na świeżym powietrzu – tym razem na przeszkodzie stanęła pogoda. W imprezie wzięło udział ponad 20 karateków z 2 klubów: Bushikanu Szczecin i Shotokanu Brodnica. Sędzią Głównym Turnieju był Sensei Paweł Bombolewski 6 Dan. Zawody sędziowali Sensei Weronika Kapler 1 Dan, Sempai Marika Lasota 2 Kyu i Sempai Paweł Juraszek 3 Kyu. Rozgrzewkę turniejową poprowadził Sempai Maciej Waryński 2 Kyu.

Wyniki:

Kata chłopców roczniki 2017-2014 białe pasy
1. Adam Osak (Bushikan Szczecin)
2. Mateusz Osak (Bushikan Szczecin)

Kata chłopców roczniki 2016-2014 żółte pasy wzwyż
1. Artur Zieliński (Shotokan Brodnica)
2. Wojciech Rudnicki (Bushikan Szczecin)

Kata dziewcząt roczniki 2013-2009
1. Michalina Żuk (Bushikan Szczecin)
2. Nela Kołbyk (Bushikan Szczecin)
3. Nadzieja Hoga (Shotokan Brodnica)

Kata chłopców roczniki 2013-2009
1. Brunon Giers (Bushikan Szczecin)
2. Michał Król (Bushikan Szczecin)

Kata dziewcząt roczniki 2008-2005
1. Małgorzata Czuba (Bushikan Szczecin)
2. Małgorzata Żuk (Bushikan Szczecin)
3. Marika Lasota (Bushikan Szczecin)

Kata chłopców roczniki 2008-2005
1. Maciej Waryński (Bushikan Szczecin)
2. Jakub Skrzypek (Bushikan Szczecin)

Kumite chłopców roczniki 2017-2016
1. Tomasz Sibera (Bushikan Szczecin)
2. Mateusz Osak (Bushikan Szczecin)

Kumite chłopców roczniki 2015-2014
1. Wojciech Rudnicki (Bushikan Szczecin)
2. Adam Osak (Bushikan Szczecin)
3. Jan Sibera (Bushikan Szczecin)
3. Artur Zieliński (Shotokan Brodnica)

Kumite dzieci roczniki 2013-2012
1. Michalina Żuk (Bushikan Szczecin)
2. Michał Król (Bushikan Szczecin)
3. Nadzieja Hoga (Shotokan Brodnica)

Kumite dziewcząt roczniki 2011-2008
1. Nela Kołbyk (Bushikan Szczecin)
2. Łucja Kołbyk (Bushikan Szczecin)

Kumite chłopców roczniki 2011-2008
1. Kacper Ruszewski (Bushikan Szczecin)
2. Brunon Giers (Bushikan Szczecin)
3. Dominik Piotrowski (Bushikan Szczecin)

Kumite dziewcząt roczniki 2007-2005
1. Małgorzata Czuba (Bushikan Szczecin)
2. Marika Lasota (Bushikan Szczecin)

🏆Najlepsza Zawodniczka Turnieju: Małgorzata Czuba
🏆Najlepszy Zawodnik Turnieju: Brunon Giers