Kolejny sukces Bushikanu! Nasi karatecy wracają z Pucharu 4 Narodów w Dublinie (Irlandia) z tarczą! W mocnej turniejowej obsadzie Małgorzata Czuba i Paweł Bombolewski zdobyli złoty i 2 srebrne medale. Po złoto sięgnął Paweł Bombolewski w kata seniorów, zaś srebrne krążki padły łupem Gosi Czuby w kata mini kadetek białe-niebieskie pasy oraz Pawła Bombolewskiego w kumite seniorów. W imprezie wzięło udział blisko 200 karateków z 7 krajów: Irlandii, Szkocji, Walii, Anglii, Niemiec, Włoch i Polski (tytułowe 4 narody toczyły ze sobą bój w kumite drużynowym rotation, zaś pozostałe konkurencje były otwarte dla wszystkich uczestników).

Paweł Bombolewski jako najwyższy rangą oficjel (V-ce Prezydent EUKF), dokonał przemowy na Ceremonii Otwarcia, na której został też nagrodzony pamiątkowym szklanym trofeum.

Po zawodach przyszedł czas na zwiedzanie miasta oraz spotkanie Komisji Karate Zawodowego (WUKF Professional).

Udany start zawodników Bushikanu w Dublinie dobrze rokuje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy EUKF w Odense (Dania), na których Małgorzata Czuba bronić będzie mistrzowskiego tytułu wywalczonego przed rokiem w Ta Qali (Malta).cof